„Chcę powiedzieć Ci ile mam marzeń..”

Dzisiaj najważniejsza miłość to ta ostatnia, a nie pierwsza.

Ale dokądkolwiek pójdziesz byłoby miło, żebyś kiedyś wrócił. Albo chociaż o mnie pamiętał.

Można przegrać, lub wygrać, ale nie można do cholery rezygnować.

Pamiętaj jesteś jeszcze młoda i masz jeszcze całe życie na to by się zakochać, założyć szczęśliwą rodzinę, kupić dom, zrobić karierę i mieć dzieci. Ale proszę Cię tylko o jedno : żyj teraz, bądź teraz szczęśliwa, ciesz się swoją młodością, naiwnością, głupotą. Jeszcze będziesz dorosła i poważna. Ale zawsze bądź szczęśliwa. Teraz i w przyszłości.

Zawsze się bałam. Bałam się być zbyt brzydka i zbyt piękna. Bałam się za bardzo zbliżyć do drugiego człowieka i równie mocno obawiałam się odrzucenia. Bałam się drwin. Bałam się oskarżeń, że się mylę i równie mocno bałam się uznania mnie za arogancką, kiedy miałam rację. Takie życie bardzo wyczerpuje. W końcu brakuje już sił, wszystkie źródła są puste i człowiek chce tylko wydobyć się ze swojego życia. Zmienić. Stać kimś innym.

Znalezione obrazy dla zapytania śtać sie  kims innym

Nie jestem chory, tylko zmęczony. Zmęczony samotnością.

Jednego w Tobie kompletnie nie rozumiem. Dla wielu mężczyzn jesteś po prostu idealna. Masz swoje pasje, jesteś piękna, jesteś bystra, dążysz do wyznaczonych sobie celów. Byłaś z kimś kto zupełnie nie potrafił Cię docenić i już wszystkich kolesi wpuszczasz pod jeden mianownik. Powiem Ci, jeśli sobie uporządkujesz przeszłość, to szczerze, zazdroszczę komuś w kim się kiedyś zakochasz. 

Na początku myślałam, że zostawiłeś w moim życiu pustkę, dziś już wiem, że zwolniłeś miejsce dla kogoś, kto chce być ze mną.

Nie ma niczego bardziej żałosnego od błagania o miłość.

Ty jesteś i ja gdzieś tam sobie jestem, ale nas to już dawno nie ma.

Znalezione obrazy dla zapytania nas nie ma od dawna site models

Mnie tam do szczęścia niewiele trzeba. Wystarczy, że mam co wspominać i na co czekać.

Trochę się zdenerwowałam, a trochę zrobiło mi się smutno, zawsze tak jest, kiedy przekonuję się, że oceniłam kogoś za wysoko.

Może niektórzy ludzie pojawiają się po to, by wyleczyć nas z innych.

Czasami łatwo zapomnieć jak bardzo tęsknisz za ludźmi, dopóki ich ponownie nie zobaczysz.

Marzenia? Sama nie wiem. Po prostu chciałabym żeby w końcu coś mi się udało. Żeby było trochę łatwiej, lepiej. Żeby ludzie byli warci czegokolwiek. Chciałabym mieć więcej czasu. Więcej szczęścia. Więcej uśmiechu na twarzy. Nie marzę o niczym szczególnym, nie chce skakać na bungee, zwiedzać całego świata albo władać wieloma językami. Chciałabym być szczęśliwa, mieć obok kogoś ważnego i dzielić z nim wszystko, całe swoje życie. 

Informacje o martyna230467

"Ja potrafię wierzyć w dobro, nienawidzić , mocno kochać Nie potrafię ufać ludziom, wciąż się uczę ich szanować Chciałbym umieć trzymać dystans, kiedy serce mówi zrób to Nie potrafię się powstrzymać , głowa wie co będzie jutro " Zapraszam do miłej lektury! :)
Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii i oznaczony tagami , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Jedna odpowiedź na „„Chcę powiedzieć Ci ile mam marzeń..”

  1. Z ciekawością to przeczytałem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>