„Mówisz, że zawiódł Cię świat. Nie tak się umawialiście.”

Chcę być dziewczyną, która zmieniła wszystko. Dziewczyną, która ma znaczenie. Dziewczyną, która dała Ci historię do opowiadania.

Nie docenia się dobrodziejstwa rozstań, a przecież rozejście się ma taką samą wartość jak spotkanie – stanowi początek nowego sposobu na życie.

Możesz sobie jechać jak daleko chcesz, jednak od siebie samej nie odjedziesz. Podróż nic nie pomoże na to, co nosimy w sobie.

W całym słonym morzu niepewności, tylko jedna kropla smakuje słodką pewnością. czas jest dobrym kapitanem, więc zaufaj mu dryfując po bezkresie wątpliwości. Nikt z nas nie wie przecież, co czeka na końcu rejsu.

Zauważasz, ze byłeś na szczycie tylko wtedy, gdy spadasz na dno. Nienawidzisz drogi tylko wtedy, gdy tęsknisz za domem. Pojmujesz, że ją kochasz, kiedy pozwolisz jej odejść.

Znalezione obrazy dla zapytania Zauważasz, ze byłeś na szczycie tylko wtedy, gdy spadasz na dno. Nienawidzisz drogi tylko wtedy, gdy tęsknisz za domem. Pojmujesz, że ją kochasz, kiedy pozwolisz jej odejść.

Myślę, że zawsze będziesz dla mnie ważny. Nie chodzi o to, że nigdy już nikogo nie pokocham i nie będę potrafiła być szczęśliwa, ale nie wymaże z serca tego fragmentu życia z Tobą. Czasami będę siadać z kubkiem herbaty i przypominać sobie Ciebie, Twój uśmiech, Twoje słowa, to jak bardzo Cię kochałam i to jak bardzo mnie zraniłeś. Nie zapomnę też chwil, w których sprawiłeś, że byłam najszczęśliwszą dziewczyną na świecie. Byłeś dla mnie zbyt ważny, żebym mogła wyrzucić Cię z życia, ale nie wracaj. Sam mnie odepchnąłeś i upadłam zbyt daleko, aby teraz to wszystko naprawić.

Boże dopomóż i ukoj ból tych, którzy cierpią z powodu miłości. Naprawdę nikt nie zasługuje na taki rodzaj cierpienia.

Dorastając uczymy się, że nawet ta jedyna osoba, po której byś się tego nie spodziewał nigdy, że Cię skrzywdzi, prawdopodobnie zrobi to. Będziesz miał złamane serce prawdopodobnie wiecej niz raz i za każdym razem silniej. Będziesz także łamał serca więc pamiętaj jak się czułeś gdy Twoje było złamane. Będziesz walczył z najlepszym przyjacielem, będziesz oskarżał nową miłość o rzeczy, które zrobiła poprzednia. Będziesz płakał bo czas ucieka za szybko i być może stracisz kogoś kogo kochasz. Rób dużo zdjęć, śmiej się za często i kochaj jakbyś nigdy nie był skrzywdzony, ponieważ każde 60 sekund, które spędzasz smutny to minuta radości, której nigdy nie odzyskasz.

Przestałam już na niego czekać i tęsknić. Z upływem czasu człowiek uczy się cierpliwosci. Umie żyć z tą tęsknotą. Nigdy nie zapomina, ale już się nie płacze i nie cierpi. Z upływem czasu wszystko wygląda inaczej.

To nigdy nie powróci ale zawsze zostanie z Tobą.

Znalezione obrazy dla zapytania Weż mnie za reke a później za zone

Weź mnie za rękę a później za żonę.

Chce zdarzyć się Tobie jeszcze jeden raz.

Pod tą powłoką uśmiechu, masz w chuj rozjebane serce.

Jeśli ktoś za Tobą tęskni to znaczy, że musieliście przeżyć razem kilka wspaniałych chwil. Wymieniliście się uśmiechami, spojrzeniami i być może sercami.

Nie pragnę wiele. Chciałabym żeby tym razem się udało. Tak dla odmiany.

Informacje o martyna230467

"Ja potrafię wierzyć w dobro, nienawidzić , mocno kochać Nie potrafię ufać ludziom, wciąż się uczę ich szanować Chciałbym umieć trzymać dystans, kiedy serce mówi zrób to Nie potrafię się powstrzymać , głowa wie co będzie jutro " Zapraszam do miłej lektury! :)
Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii i oznaczony tagami , , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Jedna odpowiedź na „„Mówisz, że zawiódł Cię świat. Nie tak się umawialiście.”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>