„Jeśli tylko budzisz się rano, masz przed sobą całe życie.”

Są chwile, że żałuję, że się poznaliśmy.

Raz na jakiś czas pojawiają się w naszym życiu osoby po których sprzątamy latami.

Desperacko pragnęła miłości, równie desperacko udając, że wcale jej nie potrzebuje.

Zmienił się rok, ale nie zmieniło się życie.

Tyle lat edukacji, a nikt nie nauczył nas jak pokochać samych siebie i dlaczego to takie ważne.

Podobny obraz

To zawsze miałeś być Ty, nawet kiedy tego nie chciałam, nawet kiedy raz za razem łamałeś mi serce… Mimo, pomimo i wbrew.. To zawsze miałeś być Ty..

Zamiast rozmyślać o tym, by być kimś innym, zacznij być dumny z tego, kim jesteś. Nigdy nie wiesz, kto patrzy na Ciebie marząc, by być Tobą.

Kto z nas kiedyś nie marzył, żeby zniknąć bez śladu? 

Dopomóż mi, Boże, żebym się dzisiaj nie wpakował w jakąś historię, która mnie raczej nie obchodzi.Znalezione obrazy dla zapytania Dopomóż mi, Boże, żebym się dzisiaj nie wpakował w jakąś historię, która mnie raczej nie obchodzi.

Wiem tylko, że zakochałam się w Tobie, i że nigdy niczego bardziej się w życiu nie bałam.

To zadziwiające, jak będąc na skraju, nie mając nic do stracenia, być może nie mając też nic do zyskania, stajemy się silniejsi niż kiedykolwiek wcześniej. Stojąc pośrodku chaosu, czując, że ta przestrzeń nie należy do nas, być może nie mając już o co walczyć, przestajemy chować się za maską pozorów, sztucznych gestów, przyklejonych uśmiechów. Nie musimy robić nic na pokaz, bo nie oczekujemy na zbyt wiele. Umiemy wtedy mówić nie, rozsądnie dobieramy argumenty mówiąc tak. Stajemy się niezniszczalni.

Nie ma przypadkowych spotkań i ludzie też nie stają na drodze naszego życia, ot tak. Każdy człowiek zostaje nam dany po coś, aby czymś nas ubogacić, dopełnić, coś pokazać czy uświadomić. Poprzez ludzi dostajemy od życia tysiące szans na to, aby stać się lepszym człowiekiem lub aby temu człowiekowi pokazać coś, czego on do tej pory nie dostrzegł.

Informacje o martyna230467

"Ja potrafię wierzyć w dobro, nienawidzić , mocno kochać Nie potrafię ufać ludziom, wciąż się uczę ich szanować Chciałbym umieć trzymać dystans, kiedy serce mówi zrób to Nie potrafię się powstrzymać , głowa wie co będzie jutro " Zapraszam do miłej lektury! :)
Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii i oznaczony tagami , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>