„Wszystko co dobre od początku ostrzega Cię końcem.”

Niektórzy nie mogą sobie pozwolić na upadek, bo wiedzą, że nikt ich nie podniesie.

Największym błędem jest udawanie, że to co nas boli jest dla nas obojętne.

Zawsze znajdzie się ktoś, kto zepsuje dzień, a czasem całe życie.

Gdybym uciekła niespodziewanie.. Znasz mnie mnie na tyle żeby wiedzieć gdzie mnie szukać?

Łatwiej jest uwierzyć w złe rzeczy, zauważyłaś?

Znalezione obrazy dla zapytania Łatwiej jest uwierzyć w złe rzeczy, zauważyłaś?

Dziwna zależność. Im bardziej kobieta się stara, tym mężczyźnie mniej zależy.

Nie ma rzeczy niemożliwych. Są tylko te, z których za szybko rezygnujemy.

Kiedy nie masz już siły wyobraź sobie, że patrzy na Ciebie osoba, która w Ciebie nie wierzyła.

Jeśli Ona chce tylko Ciebie, nie martw się kto chce ją

Nawet jeśli dziś jest Ci smutno… pomyśl o tym, że wiele najlepszych dni twojego życia się jeszcze nie wydarzyło.

Znalezione obrazy dla zapytania Nawet jeśli dziś jest Ci smutno... pomyśl o tym, że wiele najlepszych dni twojego życia się jeszcze nie wydarzyło.

Nie poddawaj się. Niezależnie ile Cię to kosztuje i jak bardzo odbija się na Twojej psychice. Nie przestawaj walczyć. O wiele bliżej masz do wygranej. Próbuj. Trzy razy, siedem, dziesieć. Uda sie. W końcu poczujesz tę satysfakcje, staniesz i zrozumiesz, że podczas walki odpuszczają słabi. Bo wstydem nie jest przegrać – wstydem jest w ogóle nie spróbować.

Nie martw się. Będziemy mieli piękne sny, a gdy się obudzimy będzie wiosna.

Pękasz, Tak zwyczajnie. Tak po prostu. Po cichu, w samotności, bez łez, bez krzyku. Przychodzi taki moment gdy niespodziewanie okazuje się, że jednak nie poukładasz tego co się spieprzyło. Okazuje sie, że w tym właśnie momencie przekroczyłeś swój próg bólu. Masz prawo do tego, żeby przyznać się przed sobą, że pękasz, że czujesz, że nie dasz rady. nie obwiniaj się. Przyjmij to z pokorą. Możesz przestać udawać, że poradzisz sobie ze wszystkim. Przyznanie się do bezsilności i braku siły podziała jak oczyszczenie. Pójdziesz dalej. Poradzisz sobie. Pamiętaj o tym. 

Wiesz co jest nieodłączną cechą dojrzałości? Samotność. W najważniejszych chwilach życia jesteśmy sami. Nikt za Ciebie nie zdecyduje co zrobić. Musisz to wziąć na siebie. 

Myślę, że raz w życiu zdarza się taka miłość po której każda kolejna musi okazać się mniejsza, taka do której porównuje się wszystkie inne, przez co te wszystkie inne są skazane na porażkę. 

Informacje o martyna230467

"Ja potrafię wierzyć w dobro, nienawidzić , mocno kochać Nie potrafię ufać ludziom, wciąż się uczę ich szanować Chciałbym umieć trzymać dystans, kiedy serce mówi zrób to Nie potrafię się powstrzymać , głowa wie co będzie jutro " Zapraszam do miłej lektury! :)
Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii i oznaczony tagami , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>