” Panie Boże jest problem, ludzie chcą być Tobą.. „

Nie było tego warte, a jednak chciało mi się płakać.

Jeżeli ktoś Cię mocno zranił, a Ty dałaś tej osobie drugą, trzecią, czwartą szanse, urwał Wam się kontakt, a ta osoba po dość długim czasie przypomniała sobie o Tobie – daj spokój. Nie odpisuj, nie odbieraj, nic na tą osobę nie mów złego – przecież kiedyś była dla Ciebie najważniejsza, trochę szacunku. A w momencie przypadkowego spotkania, uśmiechnij się, pomachaj, bądź miły i nic więcej.

Tak naprawdę oboje nie potrafimy z siebie zrezygnować. Niby poszliśmy do przodu, niby wybraliśmy inne ramiona i drogi w zupełnie innych kierunkach, a mimo to co jakiś czas obracamy się przez ramię do tego co było. Wtedy widzę nas i na chwilę muszę się zatrzymać a przecież inni idą do przodu. Wtedy stoisz ja i Ty i niby jest dobrze, ale oboje robiąc kilka kroków znowu robimy przerwę na obrót. Coś nie pozwala nam zrezygnować.

Wszystko co złego się przydarzyło w moim życiu, doprowadziło mnie do tego momentu, w jakim jestem. Nie żałuję. Ciągle się uczę. Na własnych i cudzych błędach.

Gdybym zapomniał o Tobie nie tęsknij. Przecież nic nas nie łączyło.

Znalezione obrazy dla zapytania Gdybym zapomniał o Tobie nie tęsknij. Przecież nic nas nie łączyło.

Jednym z najtrudniejszych wyborów w życiu jest decyzja czy zrezygnować czy próbować jeszcze bardziej.

To  jest tak, że jak przez tyle miesięcy żyjesz na wysokich obrotach i nie masz czasu ani pomyśleć, ani odreagować, to w końcu coś musi się w Tobie złamać. W końcu wszystko do Ciebie dociera i nie możesz dłużej od tego uciekać. I to właśnie ten moment, w którym muszę się zmierzyć z własnym życiem.

Pamiętaj by cierpieć z wdziękiem damy, nie pisz nigdy by wrócił.

Bo czasem jest tak, że chcemy zadać jakieś pytanie ale boimy się odpowiedzi.

Największym błędem jest udawanie, że to co nas boli jest nam obojętne.

Znalezione obrazy dla zapytania Największym błędem jest udawanie, że to co nas boli jest nam obojętne.

Najlepsze uczucie na świecie, mieć do kogo powiedzieć „a pamiętasz jak…” i wiedzieć, że ta osoba na pewno pamięta.

Poddajemy się, ale to nie znaczy, że nam nie zależy.

Ona nie raniła specjalnie. Faceci się w niej kochali, ona dawała im odrobinę nadziei. Ale w końcu tęsknota za nim zwyciężała.

Jestem typem, który bardzo przeżywa to, że coś się nie uda, nie powiedzie, komuś się nie spodoba. Ja się tym mocno przejmuje, niestety. I z jednej strony potrafię np. kompletnie zapaść się w sobie, nie robić niczego, nie odzywać się – nawet do siebie – zamknąć się zupełnie, a z drugiej daje mi to taką silną potrzebę udowodnienia, że jednak dam radę.

Powiem Ci coś o życiu chłopcze. W ciągu tej podróży spotykamy wiele osób. Niektórzy to padalce, ale niektórzy są wyjątkowi. Jak znajdziesz taką wyjątkową osobę, nie bierz niczego za pewnik, ponieważ nigdy nie wiadomo kiedy czas z tą osobą dobiegnie końca.

Informacje o martyna230467

"Ja potrafię wierzyć w dobro, nienawidzić , mocno kochać Nie potrafię ufać ludziom, wciąż się uczę ich szanować Chciałbym umieć trzymać dystans, kiedy serce mówi zrób to Nie potrafię się powstrzymać , głowa wie co będzie jutro " Zapraszam do miłej lektury! :)
Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii i oznaczony tagami , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>