” Na sercu kamień, z ust cisza. I znów się nie znamy i mijamy wśród pytań…”

Nigdy się nie poddawała. Była silna i twarda jak najlepszy zawodnik. Wychodziła naprzeciw, potykała się i przyjmowała ciosy. Każdy kolejny sprawiał, że stawała się nieśmiertelna, mniej czuła, obojętna, zamknięta i nieufna. Płaciła wysoką cenę rezygnując z rzeczy, których pragnie każdy człowiek. Zasypiała i budziła się sama. Było prościej. 

Odstaw rzeczy i zdarzenia nieczułe. Przekreśl to, co boli. Przytulaj dobrych ludzi. Poszukaj wiosny.

Świadomość tego co było w przeszłości jest ważna bo zbudowało dziś. Myślę, że trzeba czasem spojrzeć w przeszłość ale bez żalu i nadziei. Wtedy nie będzie chęci powrotu.

Jestem dla Ciebie obca. To już tyle lat. Nawet nie wiesz gdzie jestem.

Chyba przestałam już tęsknić, czuję tylko smutek. Ale nie taki, który zwija mnie w kłębek i każe płakać. To smutek, który czasem każe się zatrzymać i z uczuciem największego żalu na świecie pomyśleć „dlaczego?” – walczę z tym codziennie. Czasami czuję się jakbym brała udział w zawodach – popędzam siebie i swoje życie, tak żeby nie dało mi czasu na oddanie się rozpaczy. Mimo to myślę o Tobie cały czas, udając, że to tylko tak sobie, że bez znaczenia, bez żadnych emocji. tak naprawdę zawsze wtedy czuję kamień na żołądku i piekące łzy pod powiekami. Ale biegnę dalej. I przestałam już czekać aż znowu się pojawisz. Zaczęłam się tego bać.

Znalezione obrazy dla zapytania I przestałam już czekać aż znowu się pojawisz. Zaczęłam się tego bać.

Nie rzucaj mi kłód pod nogi, bo nigdy nie wiesz czy nie potknę się kiedyś o jedną z nich by ratowac Ci życie.

Samotność mi wszystko wyjaśniła. Zamykając usta, otworzyła oczy. Nie bój się czasem być sam. Życie próbuje Cię czegoś nauczyć.

Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego o czym milczy.

Bo jeśli człowiekowi brakuje celu w życiu, to nawet z pękającym w szwach kontem bankowym jest nikim.

Ale w miarę czekania przestaje się już czekać.

Znalezione obrazy dla zapytania I przestałam już czekać aż znowu się pojawisz. Zaczęłam się tego bać.

Nie wiem co mnie bardziej przeraża. Zobaczyć Cię ponownie czy nie zobaczyć Cię już nigdy.

Może kiedyś opowiem Ci to wszystko. Usiądziemy w przytulnej kawiarni przy kawie, a ja już bez żadnych emocji, ale z sentymentem powiem jak było naprawdę. Tak. Kiedyś postaram Ci się streścić te kilka lat tęsknoty.

Nie mów mi, że to był błąd, skoro w tamtym momencie byłaś szczęśliwa.

Czekała na Niego. Raz w tygodniu wyrywała serce z kalendarza. Oszukiwała czas. Kupiła większy dom z widokiem na jutro. Oszukiwała przestrzeń. Przyjmowała morfinę słów. Oszukiwała serce.

Podobno nie wszystko można odzyskać i nie każde niebo można naprawić.

Informacje o martyna230467

"Ja potrafię wierzyć w dobro, nienawidzić , mocno kochać Nie potrafię ufać ludziom, wciąż się uczę ich szanować Chciałbym umieć trzymać dystans, kiedy serce mówi zrób to Nie potrafię się powstrzymać , głowa wie co będzie jutro " Zapraszam do miłej lektury! :)
Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii i oznaczony tagami , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>