„I jest coraz gorzej, ciągle widać to po Twoich oczach.”

Nie przeraża mnie odległość między nami. Przeraża mnie Twoja bliskość z kimś kto nie jest mną.

Może pewnego dnia zapomnimy, że byliśmy. Może tak będzie lepiej.

My, ludzie, musimy iść do końca. Nawet wtedy, kiedy nas gonią i nikt nas nie kocha.

Porzuciłeś mnie (..) Nigdy Ci tego nie mówiłam, ale teraz Ci powiem. Opuściłeś mnie w takiej tęsknocie, że no nie wiem jak to napisać, ale ogromnej. Nie potrafiłam się z tego otrząsnąć.

Możesz zamknąć oczy na rzeczy, których nie chcesz widzieć, ale nie możesz zamknąć serca na rzeczy, których nie chcesz czuć.

Znalezione obrazy dla zapytania i nie mieć już żadnych spraw i do nikogo złości

I nie mieć już żadnych spraw i do nikogo złości. I tylko błagać Boga, by choć raz, choć jeszcze jeden raz umrzeć z miłości.

Dziwna rzecz. Lepiej nigdy nikomu nic nie opowiadajcie. Bo jak opowiecie – zaczniecie tęsknić.

Ona nie zna się na psychologii, ale potrafi czytać z ust. Ona kocha porządek, ale w jej pokoju ciężko cokolwiek znaleźć. Ona zawsze mówi prawdę, która brzmi gorzej od kłamstwa. Ona zawsze patrzy w oczy, ale nikt jej nie rozumie. Ona kocha kwiaty, ale nie umie się nimi zajmować. Ona ufa ludziom, ale często tego żałuje. Ona kocha się śmiać, lecz bardzo często płacze. Ona ucieka od przeszłości, ale często pragnie cofnąć czas. Ona nie wierzy w cuda, ale gdy spada gwiazda – myśli życzenie. Ona tyle razy trzaskała drzwiami, ale zawsze wracała. Codziennie widzę ją w lustrze.

Pluń na wszystko co minęło : na własną boleść i na cudzą nikczemność.. Wybierz sobie jakiś cel, jakikolwiek i zacznij nowe życie.

Zadziwiające jest to, że na zewnątrz potrafię być jak milion dolarów, jednocześnie w głębi duszy czuć się jak 50 groszy, takie z ulicy, zdeptane, które ktoś zgubił, nawet nie zauważył.

Znalezione obrazy dla zapytania Zadziwiające jest to, że na zewnątrz potrafię być jak milion dolarów, jednocześnie w głębi duszy czuć się jak 50 groszy, takie z ulicy, zdeptane, które ktoś zgubił, nawet nie zauważył.

 

Kiedy ją w końcu znalazłem, ona się tylko uśmiechnęła. Znasz ten jej uśmiech? On oznacza : W ogóle mnie nie znasz. I nigdy nie poznasz. To jest rodzaj magii. jest taka dobra w ukrywaniu rzeczy. I chowaniu. I unikaniu. Ale ja ją znam. I wiem, że ma tyle miłości w sercu, że na samą myśl, żeby tę miłość wypuścić, pokazać swoje karty jest przerażona na śmierć.

Może w innym czasie, innym miejscu, z innym bagażem doświadczeń, ewentualnie w innej rzeczywistości, znowu się spotkamy i przeżyjemy razem życie, które dzisiaj nas przerosło.

Nieważne, że czasami będziesz miała ochotę wszystko rzucić i poddać się. Nieważne, że wielokrotnie stwierdzisz, iż to nie ma sensu. Nieważne, że poczujesz nagle iż wszyscy wokół spiskują za Twoimi plecami, odbierając Ci szczęście. Nieważne nawet, że będziesz zmęczona. Nieważne, że momentami będziesz sama, że będzie szaro i zimno i jakoś nie tak… Jesteś warta wszystkiego. Wygrasz.

Przyjdź, zobaczymy czy jeszcze potrafimy ze sobą rozmawiać.

Informacje o martyna230467

"Ja potrafię wierzyć w dobro, nienawidzić , mocno kochać Nie potrafię ufać ludziom, wciąż się uczę ich szanować Chciałbym umieć trzymać dystans, kiedy serce mówi zrób to Nie potrafię się powstrzymać , głowa wie co będzie jutro " Zapraszam do miłej lektury! :)
Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii i oznaczony tagami , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Jedna odpowiedź na „„I jest coraz gorzej, ciągle widać to po Twoich oczach.”

  1. Będę tu częściej wchodził

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>