„Najbardziej pragniesz tego, czego nie możesz mieć.”

Znów zapomniałam, że nie ma nic na zawsze. Kolejny raz uwierzyłam, że jeśli znalazłam miłość życia, będzie ona trwać wiecznie. Powinnam to sobie napisać na czole albo chociaż na lodówce. Znów zapomniałam, że mogę zostać sama, bez Ciebie.

Wiedziała, że długo, może nigdy, nie uda jej się go zapomnieć. Wiedziała, że to nie koniec cierpień. Ale nie żałowała ani chwili z tego co przeżyła. I gdyby ktoś zechciał litościwie wymazać wszystkie wspomnienia z jej pamięci – nie pozwoliłaby. Bo kochała je, jak kocha się bliskich, którzy nas krzywdzą. Kochała je mimo wszystko.

Dlaczego kiedy widzę szczęście to łzy mi lecą po policzkach..

Powiedz, czego nie umiem Ci dać?

To imię już na zawsze będzie bolało.

Znalezione obrazy dla zapytania site models icons 2013

Istniało kilka minut nadziei. A teraz przyszło lato, nie ma już na co czekać. Nie wrócisz.

Przede wszystkim kochaj. Jakbyś tylko potrafiła. Koniec końców to wszystko nic nie znaczy. Ta kartka, to na czym siedzisz, twój stopień naukowy, twoja praca, pieniądze. Nie liczy się nic, oprócz miłości i więzi z drugim człowiekiem. Oprócz tego kogo kochałaś i jak głęboko. Jak dotykałaś ludzi wokół siebie. I ile im z siebie dałaś.

No już, nie płacz. Nie przestanę Cię kochać, choćbyś miała przede mną setki tajemnic.

Zazdroszczę ludziom, którzy potrafią powiedzieć „żegnaj” i odejść nie odwracając się za siebie. Ja się zawsze odwracam.

Musimy żyć. Żyć tak by później nikogo nie musieć prosić o wybaczenie.

Podobny obraz

Jeśli mnie potrzebujesz – zadzwoń do mnie. Nie martw się tym, że śpię, nawet jeśli mam własne problemy, albo jeśli jestem na Ciebie bardzo zła. Wysłucham Cię. Ja zawsze będę dla Ciebie.

Kogoś poznać, by zacząć od nowa.

Pamiętaj, że człowiek się zmienia. Jednak jego przeszłość nigdy.

Z miłości wszystko warto. Zrzucić na głowę każde niebo. Pamiętaj o tym.

Milczenie u faceta oznacza, że to koniec, ale Ci jeszcze nie powiedział.

Informacje o martyna230467

"Ja potrafię wierzyć w dobro, nienawidzić , mocno kochać Nie potrafię ufać ludziom, wciąż się uczę ich szanować Chciałbym umieć trzymać dystans, kiedy serce mówi zrób to Nie potrafię się powstrzymać , głowa wie co będzie jutro " Zapraszam do miłej lektury! :)
Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii i oznaczony tagami , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>