„Popatrz mi w oczy, niech minie ten ból.”

Halo halo! Uwaga, małe marzenia, ma też stronę na facebooku, zapraszam do wchodzenia, lajkowania, pokażcie, że pomimo upływu czasu nadal jesteście ze mną i wspieracie mnie jak do tej pory. Ten blog od zawsze jest dla Was i dzięki Wam! Wchodźcie na fb i dzielmy się wspólnie opiniami, cytatami i przeżyciami! Do dzieła kochani! Oto link : https://www.facebook.com/rozarte.serce

Nikt nie powinien Ci mówić co jest dla Ciebie słuszne i właściwe – co Ci wolne, a czego nie. Sama wiesz najlepiej co jest Ci potrzebne. W co warto wierzyć, kogo kochać i za co płakać.

Myślisz, że się poddam? Być może tak to teraz wygląda, jednak wiem jaka jestem mocna. Jeszcze chwila i zacznę kolejny rozdział.

Teraz zależy mi już tylko na tym, by pokazać Ci co straciłeś. 

Wszystkie problemy mają sens i znaczenie. My będziemy zawsze spotykać ludzi dla których będziemy bez znaczenia, nawet jeśli powiedzą, że jesteśmy dla nich ważni. Ważne, żeby być silnym, bo po każdym upadku w życiu przychodzi nadzieja i światło w tunelu. Bądź zawsze szczęśliwa. Myśl o sobie, żyj dla siebie. Myśl o tym oddychaj. Zanim powiesz, słuchaj. Zanim napiszesz, pomyśl. Zanim odpowiesz, wysłuchaj. Zanim umrzesz, żyj. Zanim coś zrobisz, obserwuj. Udany związek jest nie ten z perfekcyjną osobą, tylko z tą osobą, z którą uczysz się żyć akceptować jej błędy. Jeśli ją utracisz będziesz żałował. Jeśli chcesz być szczęśliwy, żyj szczęśliwie. Dbaj o dobrych ludzi wokół, gdyż jesteś jednym z nich. Wspominaj jeśli, oczekujesz, że będzie ktoś, kto Twoje życie uczyni piękniejszym. Nie niszcz nigdy swojej osobowości dla kogoś kto przemija. Silna osoba próbuje swoje życie utrzymywać w porządku. Nawet ze łzami w oczach prostujesz się i mówisz z uśmiechem, że jest dobrze.

Milczeniem zablokowaliśmy drogi do siebie. Nikt nie pomyślał o ‚objeździe’, więc każde z nas wyruszyło w innym kierunku. Do innych dłoni, ramion, ust. Może kiedyś spotkamy się w uczuciowym korku, ale nigdy nie dotrzemy do siebie.

Znalezione obrazy dla zapytania Milczeniem zablokowaliśmy drogi do siebie. Nikt nie pomyślał o 'objeździe', więc każde z nas wyruszyło w innym kierunku. Do innych dłoni, ramion, ust. Może kiedyś spotkamy się w uczuciowym korku, ale nigdy nie dotrzemy do siebie.

Kiedyś przyjdzie taki czas, że zatęsknimy za sobą oboje, ale nie będziemy mieli odwagi nawet ze sobą porozmawiać.

Widzę tych ludzi, z którymi łączyła mnie bliskość, a  których tu dzisiaj bym wolał uniknąć.

Kocham cię jeszcze. Ani mi tego powiedzieć nie wolno. Ani Tobie tego wiedzieć.

Chce Ci dziś życzyć abyś nie otrzymywała prezentów, a szacunek. Abyś nigdy się nie zmieniała, była tak samo wredna jak i uparta, opiekuńcza i słodka, wyrozumiała i zaskakująca. Chce Ci życzyć aby wszelkie zmiany, na które się decydujesz zawsze wypływały z Twojego serca, a nie zachcianki partnera czy otoczenia. Bo Twoje szczęście jest najważniejsze. Życzę ci uśmiechu, niezapomnianych chwil, radości, szczęścia, zdrowia, podróży, rekordów w przysiadzie, dużo wina oraz bardzo ciężkiego charakteru, bo to właśnie on nadaje sens wszystkim kłótniom i całemu naszemu życiu. I miłości pięknej, szczerej, pełnej szacunku, rozmów, starań i zachwytu. 

Jeszcze trochę czekaj, jeszcze trochę. ja też nie jestem szczęśliwy.

Podobny obraz

Człowiek płacze i rozpacza wtedy, kiedy ma jeszcze nadzieję. Kiedy nie ma żadnej nadziei, rozpacz przybiera postać straszliwego spokoju.

I chociaż łzy gorzkie dusisz, śmiej się głośno, ciesz się życiem. Musisz.

Wszyscy pragniemy takiej miłości, w którą już mało kto wierzy,

Każdego dnia zachowujmy się tak jakbyśmy z dźwiękiem budzika rodzili się na nowo. Bez przeszłości i ran jakie zadała. Nie wiemy kiedy Bóg nas stąd zabierze, bierzmy to co mamy. 

Obiecała sobie, że odejdzie z klasą od ludzi, rzeczy, miejsc, które tak mocno nas do siebie przywiązują, tylko po co odchodzić? W poszukiwaniu miłości, o której każdy z nas marzy, ale mało kto wierzy?

Informacje o martyna230467

"Ja potrafię wierzyć w dobro, nienawidzić , mocno kochać Nie potrafię ufać ludziom, wciąż się uczę ich szanować Chciałbym umieć trzymać dystans, kiedy serce mówi zrób to Nie potrafię się powstrzymać , głowa wie co będzie jutro " Zapraszam do miłej lektury! :)
Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii i oznaczony tagami , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Jedna odpowiedź na „„Popatrz mi w oczy, niech minie ten ból.”

  1. nsn pisze:

    witam, zapraszam do mnie na nowości ! http://www.tashecara.blog.pl
    pozdrawiam ;)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>