” To wszystko się kończy jak stare przyjaźnie.”

Zapraszam również tutaj : https://www.facebook.com/rozarte.serce

Moje myśli opiekują się Tobą. Niezależnie czy bez Twojej, czy za Twoją zgodą. 

Budzisz się we wrześniowy poranek. Czule wita się z Tobą jeszcze trochę zaspany kot, za oknem widzisz czerwoną jarzębinę. Cieszy Cię myśl o zbliżającej się jesieni, to twoja ulubiona pora roku. leżysz jeszcze w łóżku a w myślach robisz listę rzeczy, których potrzebujesz na nowy sezon. Ciepły płaszcz, miękki sweter, wygodne mokasyny. I wrzosy, koniecznie. Wstajesz, idziesz pod prysznic, a śniadanie jesz nadal letnie – świeże owoce z jogurtem naturalnym a do tego filiżanka zielonej herbaty. Nie śpieszysz się, dzień zapowiada się dobrze. Masz w sobie tyle energii, zapału, chęci do życia. Jeśli tylko nie dopuścisz do siebie myśli o prawdziwym życiu. O pracy, której nienawidzisz. O problemach rodzinnych. O tym, że nadal nie wiesz czego chcesz. Że wciąż stoisz w miejscu, że nic się nie zmienia. 

Przykro mi jeśli nie spełniam waszych oczekiwań, ale moje są dla mnie ważniejsze.

-A potem? Widziałaś się z nim? – Nie, nigdy. Ostatni raz tamtej nocy. Nie pocałował mnie ani się nawet porządnie nie pożegnał. Powiedział tylko, że musi na chwilę wyjść. To wszystko.

Jakże tu żyć z czułym sercem na takim świecie.

wallhaven-215395

Mogę Ci opowiedzieć wszystko o odrzuceniu i samotności. Czasem czuję, że całe moje życie jest jednym, wielkim odrzuceniem.

Jedynymi osobami, z którymi powinieneś wyrównywać rachunki są Ci, którzy Ci pomogli.

Nie, nie bój się samotności. Nie przerażaj się cichym telefonem ani brakiem kogoś na wyciągnięcie ręki. Jedyne czego powinieneś się bać to życia bez polotu. Dni bez tęsknoty. Wieczorów bez namiętności. Związków bez kochania. 

Odetchnij. A co jeśli Bóg chce Ci powiedzieć, że ma dla Ciebie lepszy plan?

Przez 266 dni walczyłam, próbowałam, starałam się, ośmieszałam, upokarzałam, goniłam, marzyłam, zabiegałam. O Ciebie, dla Ciebie, przez Ciebie, obok Ciebie. Pora zacząć szanować swój czas.

18380448_298069247305541_160637480586969088_n

Nikt nie wydaje się bardziej obcy, niż ktoś kogo się kiedyś kochało.

I nie po to mam serce by mi pękało na środku ulicy milionowego miasta.

Czas weryfikuje. W pewnym momencie budzimy się ze snu i dostrzegamy, że dla kogoś nie mieliśmy znaczenia.

Wszyscy strasznie spinamy się aby być jacyś. Codziennie rysujemy siebie, dolepiamy do siebie klejem kolejne kartki, zdjęcia, wyrysowujemy się w ramki aby poczuć, że jesteśmy czymś wiecej niż imieniem i nazwiskiem. 

A kiedy przyjdzie godzina spotkania. Może w nas pamieć dawnych chwil poruszy. I bez żadnego słowa powitania popatrzymy sobie aż w samo dno duszy.

Informacje o martyna230467

"Ja potrafię wierzyć w dobro, nienawidzić , mocno kochać Nie potrafię ufać ludziom, wciąż się uczę ich szanować Chciałbym umieć trzymać dystans, kiedy serce mówi zrób to Nie potrafię się powstrzymać , głowa wie co będzie jutro " Zapraszam do miłej lektury! :)
Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii i oznaczony tagami , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>